O projekte

RIVIERA PARK – ALEJ HRUŠOV
 

Každý jeden rodinný dom v lokalite Kalinkovo netrpezlivo čaká na svojich nových majiteľov. A práve Vy sa do jedného z nich môžete nasťahovať!

Domy v Kalinkove sú architektonickým skvostom. Každý je navrhnutý inteligentne s myšlienkou rodinného života v obkolesení prírody. Majitelia tak dostanú všetko potrebné – dostatok interiérového priestoru, množstvo skvele využiteľných izieb, praktické riešenia. To všetko je však podčiarknuté jedinečným exteriérom – rozsiahlou a súkromnou záhradkou či prírodným okolím, ktoré je na dosah ruky. Dva svety sa tak spájajú, aby vytvorili Váš nový domov, ktorý budete milovať.

V ponuke je hneď niekoľko druhov kvalitných rodinných domov v lokalite Kalinkovo. Sú navrhnuté tak, aby vyhoveli aj tým najvyšším nárokom každého majiteľa – či už ide o mladú rodinku alebo staršie páry, ktoré si chcú vychutnať naozajstný pokoj. Ich súčasťou je – okrem spomínanej záhradky – aj garáž, krytá terasa či bazén. Pridajte k tomu úžasné okolie, ktoré Vám vyrazí dych každý deň a dom, po ktorom ste vždy túžili sa môže stať realitou.

Nové rodinné domy v lokalite Kalinkovo ležia v lone prírody, súkromie a čerstvý vzduch sú tak zaručené. Záhradka otvára nekonečné možnosti pestovania kvetov, byliniek, zeleniny, ovocia či akýchkoľvek iných rastlín. Deti strávia hodiny pobytu v zdravom prostredí a Vaši priatelia sa budú tešiť na každú grilovačku, na ktorú ich pozvete.

Veríme, že svojich nových majiteľov si nájde každý jeden dom v tejto nádhernej a pokojnej lokalite, ktorá je vzdialená od Bratislavy iba 24 kilometrov. Či už túžite po menšom útulnom príbytku alebo si chcete dopriať väčší priestor, jedno je isté – lokalita Kalinkovo bude Vašim vysneným domov.

 

Kompletný bezplatný finančný servis zabezpečuje


 

 

Na stiahnutie

Kontakt


Riviera Park
Alej Hrušov
Lokalita: Kalinkovo
Email: info@westbauplus.sk
Mobil: +421 905 628 056

West Bau Plus, s.r.o.
investment corporation www.wbplus.sk